Ok elektro je největší prodejce elektroniky, bílého zboží a výpočetní techniky v ČR. Řetězec elektro OK e vlastní síť prodejen, kde najdete většinu sortimentu - OK elektrospotřebiče, okelektro, televize a další. Okay Elektro nabízí 90 míst v ČR s osobním odběrem zboží zdarma (Brno, Praha, Ostrava, Plzeň i další města) Mimo jiné je tu také doplňkový sortiment. Elektro leták s akční nabídkou. Elektro OK leták, Okay, Elektro.

Kombinovaná chladnička Samsung RL55VTE1L1/XEO vás hned zaujme svým luxusním designem. Přední strana je pokryta moderním bílým sklem a tlumené osvětlení rukojeti skvěle doplní luxusní vzhled vaší kuchyně. Je vybavena nenámrazovým systémem True No Frost, který zajišťuje rovnoměrné chlazení bez vytváření námrazy a ledu. Díky zóně CoolSelect můžete udržovat teplotu, kterou potřebujete. Na maso 0?C, na zeleninu a ovoce 3?C, výsledkem bude přirozená chuť a čerstvost vašich potravin.

Samsung, Kombinovaná lednička Kombinovaná lednička Samsung RL55VTE1L1/XEO + 10 let záruka na kompresor

Kde koupit levně
Kombinovaná lednička Samsung RL55VTE1L1/XEO + 10 let záruka na kompresor
?

Průměrná cena přibližně 23599,- Kč

Pořídit nejlevnější
Kombinovaná lednička Samsung RL55VTE1L1/XEO + 10 let záruka na kompresor Samsung, Kombinovaná lednička recenze, srovnání, akce >>

Přidejte názor