Ok elektro je největší prodejce elektroniky, bílého zboží a výpočetní techniky v ČR. Řetězec elektro OK e vlastní síť prodejen, kde najdete většinu sortimentu - OK elektrospotřebiče, okelektro, televize a další. Okay Elektro nabízí 90 míst v ČR s osobním odběrem zboží zdarma (Brno, Praha, Ostrava, Plzeň i další města) Mimo jiné je tu také doplňkový sortiment. Elektro leták s akční nabídkou. Elektro OK leták, Okay, Elektro.

Kombinovaná chladnička Whirlpool WBA33872 NFC IX v nerezovém provedení a energetické třídě A++. Tato chladnička je vybavena unikátním systémem 6. smyslu FreshControl, který udržuje ideální vlhkost a teplotu v celé chladničce a uchovává tak potraviny dlouhodobě čerstvé. Beznámrazový No Frost systém je založen na nucené cirkulaci vzduchu, čímž se zabezpečuje optimální rozdělení chladu v celém prostoru, snižuje se vnitřní vlhkost a nevzniká námraza.

Whirlpool, Kombinovaná lednička Kombinovaná lednička Whirlpool WBA33872 NFC IX + okamžitá sleva 1000 Kč

Kde koupit levně
Kombinovaná lednička Whirlpool WBA33872 NFC IX + okamžitá sleva 1000 Kč
?

Průměrná cena přibližně 16990,- Kč

Pořídit nejlevnější
Kombinovaná lednička Whirlpool WBA33872 NFC IX + okamžitá sleva 1000 Kč Whirlpool, Kombinovaná lednička recenze, srovnání, akce >>

Přidejte názor