Ok elektro je největší prodejce elektroniky, bílého zboží a výpočetní techniky v ČR. Řetězec elektro OK e vlastní síť prodejen, kde najdete většinu sortimentu - OK elektrospotřebiče, okelektro, televize a další. Okay Elektro nabízí 90 míst v ČR s osobním odběrem zboží zdarma (Brno, Praha, Ostrava, Plzeň i další města) Mimo jiné je tu také doplňkový sortiment. Elektro leták s akční nabídkou. Elektro OK leták, Okay, Elektro.

Kombinovaná chladnička Whirlpool WBA33992 NFC IX v nerezovém provedení a energetické třídě A++ je kromě unikátního chladícího systému 6. smysl FreshControl vybavena také speciální nulovou zásuvkou Activ0°, která díky optimálnímu proudění vzduchu a ideální vlhkosti systému Fresh Control uchovává potraviny vyžadující teploty kolem 0°C déle čerstvé. Beznámrazový No Frost systém je založen na nucené cirkulaci vzduchu, čímž se zabezpečuje optimální rozdělení chladu v celém prostoru, snižuje se vnitřní vlhkost a nevzniká námraza.

Whirlpool, Kombinovaná lednička Kombinovaná lednička Whirlpool WBA33992 NFC IX + okamžitá sleva 500 Kč

Kde koupit levně
Kombinovaná lednička Whirlpool WBA33992 NFC IX + okamžitá sleva 500 Kč
?

Průměrná cena přibližně 18489,- Kč

Pořídit nejlevnější
Kombinovaná lednička Whirlpool WBA33992 NFC IX + okamžitá sleva 500 Kč Whirlpool, Kombinovaná lednička recenze, srovnání, akce >>

Přidejte názor