Ok elektro je největší prodejce elektroniky, bílého zboží a výpočetní techniky v ČR. Řetězec elektro OK e vlastní síť prodejen, kde najdete většinu sortimentu - OK elektrospotřebiče, okelektro, televize a další. Okay Elektro nabízí 90 míst v ČR s osobním odběrem zboží zdarma (Brno, Praha, Ostrava, Plzeň i další města) Mimo jiné je tu také doplňkový sortiment. Elektro leták s akční nabídkou. Elektro OK leták, Okay, Elektro.

Vestavná jednodvéřová chladnička Liebherr IK 2754 v energetické třídě A++ s objemem 241 l. Chladnička disponje funkcí rychlého zchlazení, kterou můžete prudce ochladit právě vložené potraviny a tím prodloužit jejich životnost a zabránit teplotním výkyvům uvnitř chladničky. Ovládání je elektronické pomocí tlačítek, zvolenou teplotu můžete sledovat na digitálním displeji. V případě, že byste zapomněli zavřít dveře, budete upozorněni akustickým signálem.

Liebherr, Vestavná jednodvéřová lednička Vestavná jednodvéřová lednička Liebherr IK 2754 + prodloužená záruka

Kde koupit levně
Vestavná jednodvéřová lednička Liebherr IK 2754 + prodloužená záruka
?

Průměrná cena přibližně 30999,- Kč

Pořídit nejlevnější
Vestavná jednodvéřová lednička Liebherr IK 2754 + prodloužená záruka Liebherr, Vestavná jednodvéřová lednička recenze, srovnání, akce >>

Přidejte názor