Kávovar Tchibo Cafissimo – kapslový kávovar který nejen skvěle vypadá

Kavovar Tchibo CafissimoAť už jste příznivci jemné, silné nebo krémové kávy, ale společné je vám to, že máte rádi kávu báječnou, nejspíš vás potěší Kávovar Tchibo Cafissimo díky kterému si vytvoříte váš kávový obřad kdykoliv  doma. Pití kávy je pro někoho závislost, pro jiného obřad. První skupině většinou celkem jedno jaké je chuti, pokud dostanou svou dávku kofeinu třeba z automatu. Druhá skupina jsou vybíravější labužníci, kteří okamžitě poznají i ty nejnepatrnější nuance ve své kávě. Jejich chutím nejspíš nevyhoví běžný překapávač.

Kávovar Tchibo Cafissimo má atraktivní, jednoduchý a moderní design, který se hodí do každé kuchyně. Kromě skvělého designu má mnoho unikátních výhod. Například inovativní volbu tlaku při spařování kávy s neuvěřitelně jednoduchým ovládáním – podle druhu připravované kávy můžete volit mezi nastavením na překapávanou kávu, caffé crema, espreso a speciality s mléčnou pěnou v maximální čerstvosti značky Tchibo. Na toto zboží je navíc společností poskytována záruka 3 roky.

Moderní design i lehké ovládní

Kávovar Tchibo Cafissimo je skvělou volbou pro milovníky kávy, kteří si chtějí užít výbornou kávu přímo z pohodlí svého domova. Kávovar je snadno ovladatelný, moderního designu a nabízí široký výběr kávových kapslí.

Jednou z nejlepších vlastností kávovaru Tchibo Cafissimo je jeho schopnost připravit vynikající kávu s perfektní chutí a aroma. Kávovar disponuje 3-tlačítkovým ovládáním, což umožňuje přípravu různých druhů kávy, jako je espresso, káva lungo nebo cappuccino. Zároveň je velmi jednoduchý na použití, což z něj činí ideální volbu pro všechny uživatele, bez ohledu na jejich zkušenosti s kávovary.

Kávovar Tchibo Cafissimo je vybaven patentovaným systémem Tchibo Cafissimo, který zajišťuje, že káva bude mít vynikající chuť a aroma. Tento systém umožňuje, aby se kávové kapsle před použitím propláchly horkou vodou, čímž se uvolní vůně a aroma kávy. Kapsle jsou navíc uzavřeny ve speciálních obalech, což zajišťuje, že káva zůstane svěží a aromatická až do poslední kapsle.

Kávovary porovnání oblíbenost, cena, recenze zde >>