„Chytrá“ osobní váha? – třeba Sencor

Co je to chytrá osobní váha? To je taková, která vám kromě vaší hmotnosti poskytne také základní tělesnou diagnostiku – tedy měření poměru tuku, svalstva a vody v těle. Získáte daleko lepší zpětnou vazbu pro motivaci při vašem hubnutí! Chytré osobní váhy jsou moderním zařízením, které se stává stále populárnější volbou pro ty, kteří chtějí sledovat své tělesné hmotnosti a zdraví. Jednou z takových vah je chytrá osobní váha Sencor, která nabízí širokou škálu funkcí a vlastností.

Osobní váha digitální s měřením tuku

Dnes se prodávají osobní váhy s mnoha funkcemi, v designech jaké vás napadnou a budou ladit k libovolnému interiéru a za velmi přijatelné ceny. Sencor chytrá osobní váha umožňuje měřit nejenom váhu, ale i tělesný tuk, svalovou hmotu, BMI a další údaje. Všechny tyto informace lze snadno sledovat a spravovat pomocí aplikace, která je kompatibilní s chytrými telefony a tablety.

Díky této aplikaci lze mít přehled o vývoji tělesné hmotnosti a dalších ukazatelů přímo v mobilním zařízení, kdykoliv a kdekoli. Sencor chytrá osobní váha tak pomáhá uživatelům sledovat své cíle a plánovat své cvičení a stravování.

Kromě funkce měření hmotnosti a dalších ukazatelů má Sencor chytrá váha také moderní design, který se hodí do každého interiéru. Tato váha je k dispozici v několika barevných provedeních a její tenký a elegantní design se hodí do každého moderního domova.

Sencor chytrá osobní váha také nabízí další užitečné funkce, jako je automatické zapnutí a vypnutí, nebo možnost přepnutí mezi kilogramy a librami. Tuto váhu lze snadno používat a přizpůsobit svým potřebám.

Osobní váha Sencor SBS – dlouhodobá oblíbenost zákazníků

  • měření hmotnosti tělesného tuku vody svalstva (grafické zobrazení)
  • do 180 kg (rozlišení 100 g)
  • speciální mód pro aktivní sportovce
  • modře podsvícený inverzní LCD displej
  • velký LCD displej (61 x 59 mm)