Samsung Galaxy – nejpopulárnější řada

Samsung Galaxy je řada chytrých telefonů a tabletů vyráběná společností Samsung Electronics. Tato řada zahrnuje několik modelů, jako je Galaxy S, Galaxy Note, Galaxy A a Galaxy Z. Od prvního vydání Samsung Galaxy S v roce 2010 se tato řada stala jednou z nejpopulárnějších na trhu chytrých telefonů.

Nejnovější smartphone s Androidem na trhu

Samsung Galaxy nabízí několik funkcí a vlastností, které jsou v této řadě běžné. Všechny modely Samsung Galaxy mají vysoký výkon a mnoho úložišť pro ukládání fotografií, videí a dalších dat. Většina modelů má voděodolné a prachuvzdorné provedení, takže se nemusíte bát, že by váš telefon nevydržel každodenní používání.

Samsung Galaxy má také širokou škálu displejů s různými velikostmi a rozlišeními. Většina modelů nabízí vysoké rozlišení QHD nebo Super AMOLED displeje s vynikajícím zobrazením barev a kontrastů.

Jednou z významných vlastností Samsung Galaxy je fotoaparát. Většina modelů má vynikající fotoaparáty s vysokým rozlišením, což umožňuje pořizovat vynikající fotografie i za špatných světelných podmínek. Některé modely mají dokonce duální fotoaparáty, což umožňuje pořizovat širokoúhlé fotografie a kvalitní portréty.