Samsung Galaxy S4

Mobilní telefon Samsung Galaxy S4, nová vlajková loď společnosti Samsung, přichází na trh, aby zopakovala úspěch svého předchůdce – modelu Galaxy S3. Ovládání pohledem či pohybem ruky, vylepšené funkce fotoaparátu nebo funkce na podporu vašeho zdraví, to je jen zlomek funkcí pro nový Samsung GALAXY S 4.

Samsung GALAXY S 4 je jako první na světě vybavený …

Samsung galaxy s4

Možná si říkáte, prostě další Galaxy Sx. Ale Samsung je momentálně špička na trhu smartphonů a neskutečně se snaží při uvedení každého nového mobilu. Nejde jen o vylepšenou S3 – Galaxy S4 má opravdu vysoké ambice, spousty funkcí, neuvěřitelný výkon, špičkový displej a dokonalý fotoaparát.

Samsung i9505 Galaxy S 4 16GB lze pořídit nejlevněji v těchto českých e-shopech levně
Recenze a ceny >>

Nejprodávanější smartphone s Androidem se o své místo na slunci a pořadí v dokonalosti č. 1 letos nemusí bát. samsung nemá konkurenci, Apple totiž začal zaostávat, především pro nemožnost nabídnout kvalitu na menší než přemrštěnou cenu a HTC zaspalo náskok, který vypadal slibný při uvedení HTC One. Ačkoliv se Samsung Galaxy S4 téměř v ničem vzhledově neliší od Samsung Galaxy S3 o svůj skvělý podíl na trhu má postaráno, protože je v mnoha parametrech nejdále ze všech smarphonů. Za vše můžeme jmenovat třeba nepřekonatelné rozlišení AMOLED displeje, čtyřjádrový procesor nebo zadní kamera s 13px rozlišením.