Ok elektro je největší prodejce elektroniky, bílého zboží a výpočetní techniky v ČR. Řetězec elektro OK e vlastní síť prodejen, kde najdete většinu sortimentu - OK elektrospotřebiče, okelektro, televize a další. Okay Elektro nabízí 90 míst v ČR s osobním odběrem zboží zdarma (Brno, Praha, Ostrava, Plzeň i další města) Mimo jiné je tu také doplňkový sortiment. Elektro leták s akční nabídkou. Elektro OK leták, Okay, Elektro.

Kombinovaná chladnička Liebherr CUP 27210 Comfort v energetické třídě A+ je díky své menší velikosti ideálním řešením do malých bytů a chat. Chytrý systém SmartFrost zajišťuje menší tvorbu námrazy a tím usnadňuje odmrazování mrazničky. Chladnička dále disponuje 3 skleněnými policemi a 4 plastovými přirhádkami na dveřích. Pro lahve můžete využít praktický kovový držák lahví. Díky odvětrávání, umístěnému vepředu, je možné přisunout chladničku až ke stěně.

Liebherr, Kombinovaná lednička Kombinovaná lednička Liebherr CUP 2721 Comfort + prodloužená záruka

Kde koupit levně
Kombinovaná lednička Liebherr CUP 2721 Comfort + prodloužená záruka
?

Průměrná cena přibližně 12499,- Kč

Pořídit nejlevnější
Kombinovaná lednička Liebherr CUP 2721 Comfort + prodloužená záruka Liebherr, Kombinovaná lednička recenze, srovnání, akce >>

Přidejte názor