Ok elektro je největší prodejce elektroniky, bílého zboží a výpočetní techniky v ČR. Řetězec elektro OK e vlastní síť prodejen, kde najdete většinu sortimentu - OK elektrospotřebiče, okelektro, televize a další. Okay Elektro nabízí 90 míst v ČR s osobním odběrem zboží zdarma (Brno, Praha, Ostrava, Plzeň i další města) Mimo jiné je tu také doplňkový sortiment. Elektro leták s akční nabídkou. Elektro OK leták, Okay, Elektro.

Srovnání mobilů pro blbé chtělo se mi napsat, ale řekněme spíš jednoduché srovnání. Je to tak, že trh mobilních telefonů nás zaplavuje různými modely, z těch se pak sestavují mnohoparametrické žebříčky, ale kdo se v tom má vyznat, že? Je to jednoduché jak facka.

1. Mobily Apple iPhone

Pokud máte prachy na rozdávání a potřebujete si kupovat věci, aby vám je záviděli lidé, které zrovna nemusíte, kupte si nejdražší iPhone. Ano je vychytaný, ano je vydesignovaný, ale upřímně stejnou službu Vám udělá i levnější smartphone, který běží na Androidu. Vypadá taky dobře, jenom prostě váš obchodní partner si může myslet, že jste socky. No nejste, jenom nevyhazujete prachy za blbosti. A pak je tu takový typ lidí, který má nejnovější iPhone, ale třeba neplatí sociální pojištění. Prostě lidé, kteří potřebují dělat dojem, potřebují naléhavě Apple.

Apple-iPhone-5S-16GB-srovnani-mobiluApple iPhone 5S 16GB

Sedmá generace iPhone přináší několik vylepšení. Například 64bitovou architekturu procesoru nebo čtečku otisků prstů, umístěnou přímo pod displejem. Displej má stále klasickou velikost 4″, výhodou jsou i kompaktní rozměry nebo nízká hmotnost.

Cena Apple iPhone 5S 16GB nyní začíná na 14 700 Kč (červenec 2014) Porovnat ceny >>

2. Smartphony na Androidu

Je to kvalitní střední třída. Díky operačnímu systému od Google za hubičku a faktu, že se třeba Samsungu podařilo v posledních letech s předraženým Applem úspěšně zabojovat cílením na nás – na brand méně náročné masy – dostanete, co potřebujete a za přijatelnou cenu. Ať už jde o Samsung S, S2, S3, S4, ZTE nebo Xperii, koupíte telefon se super foťákem, nebude se sekat při surfování a aplikací zdarma budete mít, co hrdlo ráčí:

samsung-galaxy-S4-mini-mobily-srovnani

Samsung i9195 Galaxy S4 mini

Čtvrtá generace inteligentního telefonu Galaxy S mini – inovativní funkce S Voice pro hlasové ovládání,  WatchON (dálkové ovládání), Group Play pro sdílení hudby a dat, S Travel – asistence na cestách, S Health – osobní trenér či S Translator pro překlad aplikací a textových zpráv.

Cena Samsung i9195 Galaxy S4 mini nyní začíná na 6 790 Kč (červenec 2014) Porovnat ceny >>

3. Mobily pro seniory a ty, co se bojí dotykových telefonů

Plus ty lidi co telefonem jen telefonují a nepotřebují surfovat za chůze, psát na zastávce autobusu na Twitter a Facebook. To je ten zbytek trhu. Budete se divit, pořád těch lidí na světě dost, i když to v tom vašem Facebookem vymezeném světě tak nevypadá. Nokie už o velký kus trhu přišla, ale tyto telefony stále prodává. Teta tuhle povídala: „Co já budu dělat, až tyhle telefony přestanou vyrábět“? ve strachu, že nezvládne ovládání dotykového mobilu. Ale myslím, že tyhle tety a strejdové tu ještě nějaký to desetiletí budou žít a s nimi výroba telefonů pro jejich cílovou skupinu.

nokia-515-dual-srovnani-mobiluNokia 515 Dual

Klasický telefon s se základní klávesnicí, na které budete moci psát SMS, sledovat videoklipy, hrát hry, poslouchat hudbu a FM rádio, fotit, prohlížet obrázky a bavit se. K dispozici jsou také standardní aplikace: slovník, budík, poznámky, kalendář, hodiny, kalkulačka.

Cena Nokia 515 Dual nyní začíná na 2 499 Kč (červenec 2014) Porovnat ceny >>

Komentáře uzavřeny.