GPS navigace TomTom Rider 550 Premium Pack, velká výdrž baterie

GPS navigace TomTom Rider 550 Premium Pack je vynikajícím navigačním zařízením pro motocykly, které nabízí mnoho užitečných funkcí a vlastností, které usnadňují a zlepšují motocyklové cestování.

Jedním z největších přínosů této navigace je její schopnost plánovat trasy s ohledem na potřeby motocyklistů. Uživatelé mohou vybírat z různých typů tras, včetně nejkratší, nejrychlejší a nejzábavnější. S funkcí „Winding Roads“ mohou motocyklisté plánovat trasy s množstvím zatáček a s nádhernými výhledy.

Nejlepší navigace GPS Tom Tom Rider Premium

Kde koupit levně

GPS navigace TomTom Rider 550 Premium Pack?

Průměrná cena přibližně 11290,- Kč

Pořídit nejlevnější
GPS navigace TomTom Rider 550 Premium Pack, GPS navigace recenze, srovnání, akce >>

Navigace TomTom Rider 550 Premium Pack také nabízí pokročilé funkce, jako jsou upozornění na rychlostní limity, upozornění na radarové kontroly a plánování tras s ohledem na aktuální provoz. Tyto funkce jsou velmi užitečné pro řidiče, kteří chtějí být vždy v souladu se zákony a v bezpečí na silnici.

Jinou skvělou vlastností této navigace je schopnost propojení s chytrými telefony přes Bluetooth. Tímto způsobem mohou uživatelé přijímat telefonní hovory, poslouchat hudbu nebo kontrolovat zprávy přímo z navigace.

TomTom Rider 550 Premium Pack obsahuje také montážní sadu, která umožňuje snadné připevnění navigace na motocykl. Sada obsahuje kabely a držák, který je pevně uchycen na řídítkách motocyklu. Tato funkce je velmi užitečná pro motocyklisty, kteří chtějí mít navigaci vždy po ruce.

GPS navigace TomTom Rider 550 Premium Pack je skvělým navigačním zařízením pro motocykly, které nabízí mnoho užitečných funkcí a vlastností pro usnadnění a zlepšení motocyklového cestování. Propojení s chytrými telefony přes Bluetooth a schopnost plánování tras s ohledem na potřeby motocyklistů jsou další prvky, které toto zařízení činí atraktivní volbou pro každého motocyklistu.,