Tefal Optigrill+ GC712D34 od 3 285 Kč – Nejlepší gril recepty v pohodlí domova

Stolní gril, Elektrický stolní gril, TEFAL

Máte rádi grilování? Krásně propečené steakové maso i tousty, zdravě a hlavně rychle! Kontaktní elektrický gril je skvělým pomocníkem pro čisté, rychlé a kvalitní grilování doma.

>> Koupit Tefal Optigrill+ GC712D34 od 3 285 Kč

Tefal Oprigrill GC712D34 - Tefal GrilVynikající výrobek s automatickou regulací je naprostou jedničkou ze všech grilů nabízených na trhu, bezkonkurenční s nejlepším hodnocením zákazníků.

Perfektní výsledky grilování od krvavého po dobře propečený. OptiGrill+ unikátní chytrý gril, byl vyvinut pro dokonalé výsledky grilování. Je vybaven technologií „Automatického senzoru grilování“, automatickým nastavením doby grilování v závislosti na množství a tloušťce grilovaného jídla, zvoleném jednom ze šesti programů (burger, drůbež, sendvič, klobása, steak, ryba) a funkcí přípravy mraženého jídla.

Během grilování vám barevný indikátor oznamuje průběh: růžová barva pro zahřívání, modrá a zelená pro začátek přípravy, žlutá pro „krvavé“ propečený, oranžová pro „medium“ a červená pro úroveň „dobře propečený“. Kdykoliv podle svých preferencí můžete grilování zvednutím víka přerušit, odebrat si svou porci, víko zavřít a pokračovat v grilování na požadovanou úroveň!
6 automatických programů a indikátor stupně propečení pro dokonalé výsledky od krvavého až po dobře propečené maso

6 programů přípravy pokrmů

Pro různé druhy potravin: hamburger, drůbež, sendvič, klobása, červená masa, ryby.

Indikátor propečení

Sledujte postup přípravy pro dokonalé výsledky grilování masa, od krvavého po dobře propečené. Indikátor ukazuje stav propečení a každou fázi hlásí zvukovým signálem, abyste přesně věděli, kdy je jídlo připraveno podle vašeho přání!

Lze mýt v myčce

Desky z litého hliníku s nepřilnavým povrchem a tác na šťávu lze mýt v myčce.

tefal optigrill xl, tefal optigrill gc712d34, tefal optigrill+, tefal optigrill gc722d34, , , , , ,