Robotický mop iRobot Braava a Roomba

iRobot Braava a Roomba slouží k zametání a mopování všech tvrdých podlah. Navigační kostka NorthStar vysílá signál, pomocí kterého robotický mop pozná svou aktuální polohu v místnosti a hlavně místa, která zbývá uklidit. Tento model má navíc ve výbavě nádržku na vodu, díky které udržuje utěrku z mikrovlákna během úklidu neustále vlhkou.

Nejlepší robotické mopy

Kde koupit levně
Robotický mop iRobot Braava a Roomba
?

Pořídit nejlevnější
Robotický mop iRobot Braava a iRobot Roomba, Robotický mop recenze, srovnání, akce, KOMPLETNÍ NABÍDKA >>

iRobot Braava je robotický mop, který dokáže nejen vysát, ale i otřít podlahy pomocí mokrého mopu. Braava využívá unikátní technologii, která umožňuje vysávání a úklid pomocí mikrovláken a chemických čistících roztoků. Tyto mopovací roztoky jsou šetrné k vašim podlahám a současně zaručují dokonalou hygienu.

iRobot nabízí sety nebo tzv. iRobot Combo produkty obsahující mop i vysavač. Oba robotické produkty mají vynikající výdrž baterie a jsou velmi snadno ovladatelné pomocí mobilní aplikace. iRobot Roomba a iRobot Braava jsou také vybaveny schopností vrátit se do své nabíjecí stanice po dokončení úklidu.

Výběr mezi iRobot Roomba a iRobot Braava závisí na individuálních preferencích a potřebách. Pokud hledáte robotický vysavač pro úklid různých povrchů, včetně koberců, Roomba je ideální volba. Na druhou stranu, pokud se potýkáte s potřebou vymývání podlah, Braava je pro vás tou správnou volbou.

Robotické vysavače a mopy od iRobot velmi populární díky své kvalitě a efektivitě. Pokud hledáte způsob, jak zjednodušit úklid domácnosti a ušetřit si čas a úsilí, iRobot Roomba nebo iRobot Braava mohou být ideální volbou pro vás., , , ,