Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra, plně automatický úklid

Roborock S7 MaxV Ultra je pokročilý robotický vysavač, který nabízí vysokou úroveň čistoty pro vaši domácnost. Je vybaven funkcí mokrého vytírání, která umožňuje nejen vysávat, ale také vytírat vaše podlahy a to dělá zároveň.

Jeho největší předností je možnost inteligentního plánování trasy, díky čemuž dokáže efektivně a rychle vysát celou místnost. Tento robotický vysavač je vybaven pokročilým laserovým senzorem, který mapuje váš domov a dokáže se plně přizpůsobit vašim potřebám.

S7 MaxV Ultra má také vynikající výkon vysávání, díky čemuž dokáže efektivně odstraňovat nečistoty jako jsou vlasy, prach, zvířecí chlupy, nebo větší nečistoty jako třeba kameny. Tento robotický vysavač je také vybaven HEPA filtrem, který zachytí až 99,97 % prachových částic, což je ideální pro alergiky.

Roborock S7 MaxV Ultra je také vybaven připojením k Wi-Fi, což umožňuje ovládat vysavač pomocí aplikace v mobilním telefonu. Díky této funkci můžete nastavit rozvrh vysávání, přizpůsobit výkon vysávání, nebo zkontrolovat stav nádrže na prach.

Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra je skvělým řešením pro každého, kdo chce ušetřit čas a udržovat svůj domov čistým a uklizeným. Jeho vynikající funkce a vysoká kvalita tisku ho řadí mezi nejlepší robotické vysavače na trhu.

Kompletní nabídka robotické vysavače Robrock >>, , , , ,